Saeco Saeco Intellia

399 EUR
10 733 Kč
Osobní odběr Hadres Rakousko    Zdarma
PPL po ČRDle váhy a PSČ

Popis produktu:

Automaticý kávovar Saeco Intelia Deluxe nabízí osvědčenou kvalitu, vysoký komfort a chutnou kávu. Užijte si své oblíbené nápoje - ať už máte chuť na espresso, kávu nebo mléčný nápoj - náš plně automatický kávovar zajistí lahodný šálek vašeho oblíbeného nápoje během několika sekund.

Upravte s i vaši kávu individuálně a vyberte si z 5 úrovní aroma a 10 stupňů mletí. Tento kávovar nabízí nekonečné potěšení z kávy - můžete snadno přizpůsobit a uložit sílu, náplň, teplotu a chuť pro každý nápoj.

Vynikající mléčná pěna - pomocí klasické napěňovací trysce můžete snadno připravit krémovou mléčnou pěnu pro vaše cappuccino.

Naše mlýnky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní keramiky, což je činí obzvlášť tvrdými a přesnými. Takto jsou čerstvá zrna jemně mleté, aniž by se přehřívaly. Užijte si aromatickou kávu po dobu nejméně 20 000 šálků.

Výškově nastavitelný výtok kávy z našich kávovarů se přizpůsobí každému šálku a zabraňuje rozprašování nebo chlazení kávy při plnění šálku. Tímto způsobem bude vaše espresso vždy podáváno při správné teplotě a váš stroj zůstane čistý.

Tento kávovar automaticky čistí kávový obvod, když je stroj spuštěn nebo zastaven, a poskytuje tak každému šálek kávy skvělou svěží chuť. Pravidelné odstraňování vodního kamene prodlužuje životnost vašeho espressa. Tento stroj hlásí, kdy je třeba jej odvápnit, a nasměruje vás jasným směrem.

Kód produktu:Saeco Intellia
Kategorie produktů:Domácnost » Kávovary
Značka:Saeco